loader image

Jótékonyság

Tavaly elkezdtük, idén folytatjuk és szeretnénk ha évről évre még jobban kinőné magát ez a kezdeményezés.

Idén December 5-én 10 órakor látogat el klubunk a Dankó utcai 3H-s óvodába. Fontos, amit már tavaly is hangsúlyoztunk, itt nem hajléktalanságról van szó, hanem a Halmozottan Hátrányos Helyzetű gyermekekről! Klubunk elnökének, Turcsik Gergőnek szívügye ez a dolog és rettentő fontosnak tartja az ilyen és ehhez hasonló kezdeményezéseket.

Szóval idén is nagy szeretettel várjuk a felajánlásokat, legyen az játék, édesség, ruha, tartós élelmiszer, mikulás csomag vagy bármi, amivel egy kicsit szebbé és jobbá tudjuk varázsolni ezeknek a gyermekeknek a mindennapjait.

Amit még fontos tudnotok, idén több közismert személy is az ügy mellé állt, amiről hamarosan részletes tájékoztatást adunk.

A felajánlásokat itt a Facebookos oldalunkon, üzenetben vagy Turcsik Gergőnél a 06 (30) 288 8002-es telefonszámom tehetitek meg!

Hajrá LEFC!

www.lefc.hu - Minden jog fenntartva